الله
 
حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی

حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی
www.hamlabad.ir 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
پردرامدترین محصول کشاورزی روستا کدام میباشد؟


لینک دوستان
چت باکس


پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

۱-هنگام راه رفتن باید دو تا پا نزدیك به هم قرار بگیرند. چون اگر فاصله ی دوتا پا از هم زیاد باشه آدم كمر درد و غیره میگیره و زود خسته میشه. اگر توجه كنید،پیرزن ها یا پیرمرد ها یی كه همیشه كمرشان را به دست میگیرند و از درد كمر مینالند،هنگام راه رفتن فاصله بین پاهایشان به اندازه ی یك دره است و...


بنابراین وقتی راه میروید،فاصله ی بین پاهایتان را به حداقل برسانید.

۲-شخصی كه بصورت استاندارد راه میرود،وقتی گام برمیدارد،اول پاشنه پا را از زمین جدا كرده و بعد قسمت جلویی و سپس انگشتان پا را از زمین جدا میكند.بعد پایی را كه از زمین جدا كرده با فاصله ی عرضی كمی (باید ببینین تا بهتون بگم اون فاصله ی كم چقدره)از پایی كه بر روی زمین استوار است و فاصله ی طولی مناسبی از پایی كه بر روی زمین استوار است،آنرا قرار میدهد.

۳-شخصی كه راه رفتن استانداردی دارد،برای آنكه پایی كه از زمین جداست و میخواهد آنرا بر روی زمین بگذارد و با پای دیگر گامی بردارد،استاندارد ها را رعایت می كند.

در اینجا هم اول باید پاشنه ی پا را بر روی زمین بگذاریم،بعد قسمت كفی پا و درنهایت انگشتان را با زمین تماس میدهیم.

باید همیشه استاندارد ها رو بطور ناخودآگاه رعایت كنیم.
طبقه بندی: سلامت، 
[ 1396/05/21 ] [ 02:17 ق.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]
درباره وبلاگ

---------------------------------------------

---------------------------------------------
شما که این صفحه را باز کرده اید نشانگر این هست که یا از اهالی این روستا هستید و یا دوست دارید از این روستا بیشتر بدانید.برای شناساندن روستای حمل اباد به علاقمندان, ما را یاری فرمایید.

---------------------------------------------
وبلاگی که در پیش روی شماست در تلاش است روستای حمل اباد که از توابع شهرستان اردبیل بخش مرکزی,دهستان سردابه می باشد ,را معرفی کند.لذا از تمامی بازدیدکنندگان و صاحب نظران محترم خواهشمند است با نظرات سازنده,نویسندگان و مدیر وبلاگ را در هر چه بهتر شدن و ارائه مطالب مناسب یاری فرمایند.البته باید خاطر نشان کرد که مطالب وبلاگ فقط محض معرفی روستا نخواهد بود ,مدیر و نویسندگان وبلاگ تلاش خواهند کرد مطالب به روز و عامه پسند را در وبلاگ قرار دهند.
------------------------------------------------
آمار سایت
انلاین : نفر
بازدید امروز : نفر
آخرین بروز رسانی :

مجله نایت پلاس

ابزار تلگرام
<->در این وبلاگ
در كل اینترنت