الله
 
حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی

حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی
www.hamlabad.ir 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
پردرامدترین محصول کشاورزی روستا کدام میباشد؟


لینک دوستان
چت باکس


پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

آخرین مطالبتبلیغ و فروش آموزش‌های کسب درآمد از اینترنت به حدی گسترده شده‌ است که عملا از لحاظ تعداد از خود کسب‌وکارها در حال پیشی گرفتن است! این واقعیت به نوع فرهنگ و تبلیغ‌پذیری جامعه ما نیز برمی‌گردد. در این “چگونه” به درخواست و راهنمایی بسیاری از دوستان به بررسی و تشیخص بسته‌های کارآمد و خوب از بسته‌های کاذب و سودجو می‌پردازیم. فراموش نکنیم اصلی‌ترین دلیل عنوان این مطالب، بالابردن درک و تجربه شما برای تشخیص آموزش‌های اصولی از بسته و کتاب‌های کاذب است.

آیا واقعا برای کسب درآمد از اینترنت نیاز به خرید بسته، کتاب و دوره آموزشی است؟

در مورد کتاب نمی‌توان نظر کلی داد، زیرا کتاب خواندن همیشه مفید و سودمند است و ماهم معتقدیم خواندن یک کتاب بد بهتر از کتاب نخواندن است. اما درباره بسته‌ها و دوره‌های آموزشی به نظر ما نیاز به صرف هیچ هزینه اضافه و خرید بسته جادویی و غیره نیست. هیچ بسته، کتاب و دوره آموزشی شخصی به شما در مدت کوتاهی راه و چاه درآمد اینترنتی را آموزش نخواهند داد. بسیاری از این کتاب‌ها خیلی هم بد نیستند یا مطالب غیر واقعی در آن آموزش نمی‌دهند، فقط موضوع این است که همان مطالب را شما می‌توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به رایگان بدست بیاورید.
از کجا بفهمیم که به احتمال زیاد در حال خرید یک کتاب یا بسته بی‌فایده هستیم؟

تنها دو دلیل عمده وجود دارد که کاربران به دام سایت‌ها و افراد سودجو می‌افتد. دلیل اول بی‌تجربگی و تازه‌کار بودن کاربر است و دلیل دوم عجله، افرادی که خیلی زود و در مدت کوتاهی می‌خواهند از اینترنت درآمد داشته باشند بهترین طعمه برای این افراد هستند. در هر دو صورت به شما توصیه می‌کنیم که صبور باشید. درآمد پایدار و مطمئن در مدت کوتاهی بدست نخواهد آمد.
۱۰ ویژگی‌های بسته‌ها و آموزش‌های کاذب کسب درآمد از اینترنت؟

اول: تبلیغات و هیاهوی کاذب درباره زمان. اکثر این بسته‌ها یا دوره‌ها مدعی هستند که شما را در مدت زمان کوتاهی به درآمد اینترنتی می‌رسانند. این درست مثل این است که شما از یک نفر بپرسید من در چه زمانی به یک تاجر تبدیل می‌شوم؟ شرایط، ایده‌ها و امکانات افراد با یکدیگر یکسان نیست. زمان کوتاه و سریع عنوان شده صرفا برای مجاب کردن کاربر برای خرید است.
دوم: عدم معرفی منبع تهیه و گردآوری. یک کتاب یا بسته مفید معمولا منابع گردآوری و تاییدیه رسمی به همراه دارد. اکثر این افراد هیچ‌گاه عنوان نمی‌کنند که مطالب کتاب یا بسته یا دوره خود را از کجا تهیه کرده‌اند و چگونه بدست آورده‌اند، دلیل این امر هم خیلی ساده است. زیرا تمام آن مطالب رایگان در اینترنت وجود دارد. برای نمونه‌ چند سایت مفید را در ادامه همین مطلب به شما معرفی می‌کنیم.
سوم: عدم ارائه نمونه یا بخش رایگان از کتاب یا بسته. از فروشنده یا مدعی آموزش درآمد اینترنتی بخواهید بخشی از مطالب یا محتوای خود را به عنوان نمونه و رایگان در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید آن را مقایسه کرده، سنجیده یا حتی در موردش مشورت کنید. بعدا خرید کنید. اکثر افردا سودجو کتاب یا بسته خود را مانند یک هندوانه دربسته یکجا به فروش می‌رسانند.
چهارم: عدم وجود رزومه و سوابق نویسنده و تهیه کننده. اکثر این مدعیان کسب‌وکار گمنام هستند! از شخصی که مدعی آموزش کسب‌وکار و درآمد اینترنتی است قبل از خرید، رزومه و سوابق قابل استناد بخواهید. حتی از او بخواهید چند نمونه از سایت‌ها و کسب‌وکارهای خودش را معرفی کند. شگفت‌زده خواهید شد وقتی بفهمید کپی کردن مطالب چند سایت در قالب یک کتاب، تنها تجربه طرف برای آموزش درآمد است.
پنجم: عدم معرفی نمونه کار، خیلی ساده است، امروزه شما از یک بنا یا کارگر تعمیر ساختمان هم که نمونه کار بخواهید قبل از هزینه به شما معرفی می‌کند، جای تعجب است که هیچ سایت بزرگ و معتبری در پشت آموزش‌های این افراد نیست. از شخص و یا فروشنده بخواهید تا چند نمونه از کسب و کارهای میلیونی که با آموزش‌های آنها راه‌اندازی شده است را معرفی کند.
ششم: عوام‌فریبی اینترنتی. بسیاری از این افراد به جای تبلیغ صحیح محتوای آموزشی خود به ارائه تصویری از حساب بانکی، اتومبیل، منزل مسکونی، ویلا و غیره به عنوان سمبل موفقیت خود ارائه می‌کنند.
هفتم: معرفی و فروش روش‌های کاذب. هدایت کاربران به سایت‌های غیر معتبر هرمی و کلیکی به جای معرفی اصول کسب درآمد پایدار بر پایه کارآفرینی، از دیگر روش‌های این بسته‌های کاذب است.
هشتم: سوء استفاده از جملات بزرگان و ارزش‌ها به بهانه تبلیغات. بسیاری از این فروشندگان از جملات بزرگان، پیشکسوتان و حتی احادیث مذهبی برای توجیه فعالیت و یا پوشش کلاهبرداری خودشان استفاده می‌‌کنند. تأکید خیلی زیاد بر قانونی بودن و شرعی بودن، تأکید خیلی زیاد بر عناوین دکتر فلانی و مهندس فلان و.. در صورتی که کسب و کار اینترنتی اینچنین  عناوینی اصلا کاربرد و اهمیتی ندارد.
نهم: ترویج باورهای غلط کسب‌وکار. باورهایی مانند در خانه بنشیند و کسب درآمد داشته باشید!، در عرض چند هفته میلیونر شوید!، بدون نیاز به آموزش و تخصص درآمد اینترنتی داشته باشید! تأکید بیش از حد بر قانونی بودن روش‌های آنان و..
دهم: بزرگ نمایی بیش از حد و اغراق. متاسفانه این اغراق در مورد کارآفرینی، فقط مختص به کسب‌وکارهای اینترتی نیست، متاسفانه سایر بخش‌های کارآفرینی در ایران در حال حاضر دچار این معضل شده است که از پیامد‌های آن عدم برنامه ریزی صحیح و تکیه بر آمارهای غیر واقعی و احساسی است.
آیا به تبلیغات رسانه‌ای مانند رادیو و تلوزیون و اینترنت می‌توان اعتماد کرد؟

اگر به خاطر داشته باشید چندی قبل، تبلیغات چند ماهه یک کرم آرایشی به عنوان کرم حلزون، صبح و ظهر و شب از تلوزیون به قیمت چند صدهزار تومان پخش می‌شد، از همان روزهای اول بسیاری به این امر اعتراض کردند که این یک کرم مرطوب کننده ساده است که بیشتراز ده هزار تومان ارزش ندارد اما تلوزیون همچنان به تبلیغات خود ادامه می‌داد، نمونه این امر را در سایر تبلیغات مثل دستگاه دراز و نشستی که بیش ازپنج سال است از شبکه‌های ماهواره‌ای تبلیغ می‌شود را می‌توان دید یا حتی موسسات مالی غیر مجازی که رسما از طریق بانک مرکزی کلاهبردار معرفی می‌شوند اما در تلوزیون تبلیغات دارند و غیره. پس جای تعجب نیست که شخصی با صرف هزینه به عنوان میهمان یک برنامه تخصصی حضور یابد و به فروش بسته کذایی خود بپردازد. واحد بازرگانی رسانه‌‌هایی مثل تلوزیون و رادیو نظارتی که شما انتظار دارید را بر روی تبلیغات ندارد.
بسیاری از بسته‌ها و دوره‌های آموزشی شاید خیلی بد نباشند اما همانند سایر تبلیغات تلوزیونی یا ماهواره‌ای هستند، یک کرم ساده مرطوب کننده یا یک کفش ورزشی معمولی چند هزارتومانی را با زور تبلیغات و هیاهیوی چند صد یا چند میلیون‌ تومان به فروش می‌رسانند.
چرا سایت‌های معتبر آموزشی و کارآفرینی به راحتی قابل جستجو نیستند؟

دلیل این امر صرف هزینه زیاد این شرکت‌ها و افراد برای تبلیغات است. این نوعی سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود، درست مثل زمانی که یک شرکت بر روی یک کفش ورزشی ساده سرمایه‌گذاری کرده و با هیاهوی تبلیغاتی آن را در رسانه‌ها در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد. این افراد نیز با صرف هزینه بسیار زیاد کاری می‌کنند که در صدر نتایج جستجو گوگل قرار بگیرند و کتاب یا بسته خود را به زور تبلیغات به فروش می‌رسانند. اگر باور ندارید می‌توانید کتاب یا بسته معرفی شده را بخرید و با کمی صرف وقت و حوصله همان مطالب یا حتی بهتر از آن را در سایت‌های بسیار زیادی رایگان به دست آورید.
آیا رویدادها و همایش‌ها کمکی به آموزش درآمد اینترنتی می‌کند؟

رویدادها یکی از بهترین منابع آموزش کسب درآمد از اینترنت به‌شمار می‌روند. انتظار نداشته باشید که در منزل بنشینید و فقط پای کامپیوتر یا تبلت به دست، درآمد اینترنتی داشته باشید. این یک باور غلط است که توسط همین افراد رایج شده است. اینترنت فقط محدودیت‌های زمان، مکان و دسترسی را از سر راه کسب‌درآمد شما برمی‌دارد، ارتباط مجازی هیچ‌گاه جایگزین ارتباط واقعی نخواهد شد. برای موفقیت در اینترنت باید با دنیای کسب و کار ارتباط واقعی داشته باشید. یکی از جمله رویدادهای ارزشمند همفکر است که به صورت رایگان با ده‌ها کاربر دیگر می‌توانید دوست شوید. در استارتاپ‌ویکند می‌توانید تجربه ارزشمند راه‌اندازی یک کسب‌وکار را به‌صورت تیمی تجربه کنید و در استارتاپ گرایند پای صحبت‌های یک کارآفرین موفق اینترنتی بنشینید.
اگر به دلایلی امکان دسترسی و شرکت در رویدادی را نداشتیم چه کنیم؟

برخی از رویدادها مانند استارتاپ گرایند بعد از برگزاری، محتوای رویداد خود را به صورت ویدئو یا مصاحبه متنی در سایت خود منتشر می‌کنند. الزاما هم نیازی نیست که همه رویددها را به دفعات شرکت کنید. می‌توانید یک مسافرت کوتاه به شهر دیگری داشته و تجربه ارزشمندتان را با یک سفر همراه کنید.
چگونه سایت‌ها و منابع آموزشی معتبر کسب و کارهای اینترنتی را پیدا کنیم؟

به جای استفاده از کلیدواژه های کلی مثل: میلیونر شدن در اینترنت، درآمد از اینترنت یا درآمد اینترتی از کلید واژه‌های کسب‌وکار و کارآفرینی اینترنتی استفاده کنید. سایت‌‌هایی که در لیست زیر مشاهده می‌کنید جزء بهترین منابع آموزشی کسب‌وکار به شمار می‌روند. کاریا ، متمم ، کفشدوزک ، روزآفرین ، مسترکاما ، پرتو و پیشنهاد می‌کنم مطلب “لباسی مناسب برای فضای پر چالش کسب‌وکار” را از اینجا بخوانید.
چگونه آموزش اصولی از اینترنتی را شروع کنیم ؟

بهترین روش این است که به فرایند درآمد از اینترنت به عنوان یک روند خطی و درسی نگاه نکنید مثل آموزش زبان یا کامپیوتر که از یک نقطه شروع شده و به‌صورت خطی، فصل به فصل مطالب را به شما آموزش می‌دهد. درآمد از اینترنت و کسب‌وکار آنلاین را هرگز از یک منبع نخواهید آموخت، بلکه به مطالب متنوع از منابع مختلف، تجربه‌‌های متفاوت، مصاحبه، سرگذشت، مشاوره و مجموعه‌ای از مطالب نیاز دارید تا بر حسب درک و شرایط سنی، مالی، تحصیلی، تخصصی و زمان خودتان درآمد اینترنتی را آغاز کنید.
هیچ کتاب، منبع، سمینار، مشاور و سایتی به تنهایی شما را صاحب درآمد مطمئن و پایدار نخواهد کرد. شما باید به طور پیوسته به مجموعه‌ای از مهارت‌ها برای راه‌اندازی، توسعه و ثبات کسب و کار دست پیدا کنید. این‌کار پیچیده‌ای نیست اما انتظار این که یک کتاب یا بسته بخرید و از فردا صبح درآمد اینترنتی را شروع کنید چیزی شبیه به کسانی است که با خریدن یک بسته یا دارو می‌خواهند در عرض دو سه روز مشکل کمبود یا اضافه وزن خود را برطرف کنند.طبقه بندی: کسب‌وکار اینترنتی، 
[ 1396/04/15 ] [ 04:01 ق.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]
درباره وبلاگ

---------------------------------------------

---------------------------------------------
شما که این صفحه را باز کرده اید نشانگر این هست که یا از اهالی این روستا هستید و یا دوست دارید از این روستا بیشتر بدانید.برای شناساندن روستای حمل اباد به علاقمندان, ما را یاری فرمایید.

---------------------------------------------
وبلاگی که در پیش روی شماست در تلاش است روستای حمل اباد که از توابع شهرستان اردبیل بخش مرکزی,دهستان سردابه می باشد ,را معرفی کند.لذا از تمامی بازدیدکنندگان و صاحب نظران محترم خواهشمند است با نظرات سازنده,نویسندگان و مدیر وبلاگ را در هر چه بهتر شدن و ارائه مطالب مناسب یاری فرمایند.البته باید خاطر نشان کرد که مطالب وبلاگ فقط محض معرفی روستا نخواهد بود ,مدیر و نویسندگان وبلاگ تلاش خواهند کرد مطالب به روز و عامه پسند را در وبلاگ قرار دهند.
------------------------------------------------
آمار سایت
انلاین : نفر
بازدید امروز : نفر
آخرین بروز رسانی :

مجله نایت پلاس

ابزار تلگرام
<->در این وبلاگ
در كل اینترنت