تبلیغات
 
الله
 
حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی

حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی
www.hamlabad.ir 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
پردرامدترین محصول کشاورزی روستا کدام میباشد؟


لینک دوستان
چت باکس


پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

آخرین مطالب
خبر اعطای مسئولیت واگذاری نماد اعتماد الکترونیک به شرکت پست، روز یکشنبه (۱۸ مهر ۱۳۹۵) توسط ایرنا در نشست خبری بزرگداشت روز جهانی پست توسط مدیر عامل این شرکت آقای «حسین مهری» اعلام شد. طبق این خبر، شرکت‌ها یا بهتر بگوییم وب‌سایت‌هایی که تمایل به فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک دارند، از این پس باید از شرکت پست «نماد اعتماد» دریافت کنند.

اعطای نماد اعتماد الکترونیک – به‌عنوان مهم‌ترین مجوز تجارت الکترونیک – قبلا در اختیار مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (از زیرمجموعه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت) بود. هنوز به غیر از خبر ایرنا هیچ خبرگزاری رسمی دیگر به این موضوع اشاره نکرده است، گویا که این موضوع برای سایر خبرنگاران حاضر در نشست یا رسانه‌های آنها چندان جذابیت نداشته است و شاید هم در نشست خبری پست، تنها خبرنگار ایرنا حضور داشته است.

داستان اطلاع‌رسانی اخبار حوزه‌فناوری در کشور ما همان قصه کوزه‌گر و کوزه‌شکسته است. کوچکترین تغییر در تولید آخرین مدل گوشی تلفن همراه فلان برند در لحظه و با سرعت،  تیتر اول ده‌ها رسانه حوزه فناوری می‌شود، اما تا این لحظه هیچ کدام از سایت‌های اداره پست، مرکز توسعه تجارت الکترونیک یا خبرگزاری‌های رسمی و البته غیر رسمی در مورد دلیل و تبعات این تصمیم توضیحی نداده‌اند و منبع تمام سایت‌های بازنشر کننده – مثل نت‌استارت – همان خبر ایرنا است.

بگذریم، مدیرعامل شرکت پست وضعیت تجارت الکترونیک درایران را رضایت‌بخش ندانسته‌ و گفته‌اند علاوه بر تلاش برای ارتقاء آن، آئین‌نامه جدیدی برای اعطاء نماد اعتماد الکترونیک تدوین خواهند کرد. البته مدیر شرکت پست دقیقا اشاره نکردند که از کدام بخش از تجارت الکترونیک در ایران رضایت ندارند و سهم شرکت محترم پست در این نارضایتی چقدر است. تجارت الکترونیک الزاما متشکل از دو واژه «تجارت» و «الکترونیک» است، که شرکت پست متولی مستقیم هیچ‌کدام از آنها نیست. بنابراین این شرکت حتا در نقش متولی اصلی هم باز تنها بخشی از یک بدنه بزرگتر به نام تجارت الکترونیک محسوب می‌شود و صحبت از ارتقاء و اصلاح –  در صورت تأیید یا ارائه جزئیات این خبر –  شاید برای شرکت پست کمی زود باشد.

با این حال هنوز به طور قطع مشخص نیست که روال اعطاء نماد اعتماد الکترونیک همچنان از طریق سامانه قبلی باید پیگیری و انجام  شود یا اداره پست بستری جدیدی، زیرمجموعه سایت‌رسمی خود برای آن ایجاد خواهد کرد. پس تا زمان انتشار خبر رسمی درباره این موضوع، همچنان سایت رسمی نماد اعتماد الکترونیک مرجع دریافت نماد اعتماد خواهد بود.طبقه بندی: کسب‌وکار اینترنتی، 
[ 1396/04/15 ] [ 03:43 ق.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]
درباره وبلاگ

---------------------------------------------

---------------------------------------------
شما که این صفحه را باز کرده اید نشانگر این هست که یا از اهالی این روستا هستید و یا دوست دارید از این روستا بیشتر بدانید.برای شناساندن روستای حمل اباد به علاقمندان, ما را یاری فرمایید.

---------------------------------------------
وبلاگی که در پیش روی شماست در تلاش است روستای حمل اباد که از توابع شهرستان اردبیل بخش مرکزی,دهستان سردابه می باشد ,را معرفی کند.لذا از تمامی بازدیدکنندگان و صاحب نظران محترم خواهشمند است با نظرات سازنده,نویسندگان و مدیر وبلاگ را در هر چه بهتر شدن و ارائه مطالب مناسب یاری فرمایند.البته باید خاطر نشان کرد که مطالب وبلاگ فقط محض معرفی روستا نخواهد بود ,مدیر و نویسندگان وبلاگ تلاش خواهند کرد مطالب به روز و عامه پسند را در وبلاگ قرار دهند.
------------------------------------------------
آمار سایت
انلاین : نفر
بازدید امروز : نفر
آخرین بروز رسانی :

مجله نایت پلاس

ابزار تلگرام
<->در این وبلاگ
در كل اینترنت