تبلیغات
 
الله
 
حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی

حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی
www.hamlabad.ir 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
پردرامدترین محصول کشاورزی روستا کدام میباشد؟


لینک دوستان
چت باکس


پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

آخرین مطالب

می دونم بی پولی، می دونم خیلی خواسته و آرزو داری ،می دونم فکر می کنی اینجا راهکار ارائه می دن. اما سخت در اشتباهی .

به گزارش بانکی دات آی آر، فهرستی از خواست ها و آرزوها داری. خانه، ماشین،ویلا، طلا، موبایل، لپ تاپ و.... به هیچ کدام نرسیده ای. چندان مدل بالاو لوکسش را هم نمی خواهی اما خوب دستت به معمولی هایش هم نمی رسد.

هر وقت کسی را می بینی که فقیراست و دست نیازش به سوی دیگران دراز شده پشتت می لرزد نکند این آخر و عاقبت من باشد.

شب ها خوابت نمی برد بعضی وقت ها در فکر آرزوهای دور و دراز دست نیافتنی ات هستی و گاهی هم دلت به حال خودت می سوزد و تاصبح برای خودت آبغوره می گیری.

سه راهکار بیشتر پیش روی تو نیست.

1. راهکار نخست دزدی است

بله شغل غیر شرافتمندانه و پردرآمد دزدی که البته ریسک بالایی دارد و درآمدش هر چند کلان هم باشدا از گلوی خیلی از ماها بالانمی رود حتی با شصت تا پپسی!

2. راهکار دوم خود کشی

اقدام غیورمندانه! ابلهانه و سبکسرانه بعدی که می توانی انجام بدهی این است که خودت حضرت ملک الموت را دعوت کنی تا به استقبالت بیاید.

بعدش چه می شود و به کجا می رسی دیگر پای خودت ما بی خبریم می گویند خیلی ترسناک خواهد بود وقتی با خودکشی می روی آن ور!!

3. راهکار آخرتغییر نگرش است

بله می توانی نگرشت را تغییر بدهی وبه جای زانوی غم به بغل گرفتن بر لذت تمرکز کنی .درواقع هدف این تکنیک این است که شما با تمرکز بر لذت مشکل و غصه بی پولی را به حاشیه برانید و از شرش خلاص شوید. البته این به معنی این نیست که برای کسب پول و بهبود وضع زندگی تان هیچ تلاشی نکنید بلکه منظور آن است که سعی کنید از رنج ها بکاهید.

برای اینکه در زندگی تان لذت ببرید باید بیاموزید که قانع باشید، بدانید که چیزهایی که دارید برای برآوردن نیازهای اولیه زندگی تان کفایت می کند سقفی که زیر آن بخوابید، غذایی که بخورید، دوستانی که با آنها معاشرت کنید و...

وقتی این کار را آموختید می توانید بیشتر فکر کنید چه بسیار چیزهایی که روزی حسرت و آرزوی داشتنشان را داشتید اما به دست آوردنشان هیچ شادی برایتان به ارمغان نیاورده و حد اکثر بعد از چند روز از دست رفته است آنچه به شما آرامش و شادی می دهد.

وقتی به برخی از ترس هایمان مثل:پول، مرگ،تنهایی و... عمیق فکر کنیم در خواهیم یافت که آنها چندان هم رعب آور نیستند ترسشان بیشتر مارا می ترساند.

بی پولی چیست کسی که چه قدر پول داشته باشد بی پول نیست؟

1 هزار تومان

10هزار تومان

100هزار تومان

1میلیون تومان

10 میلیون

100 میلیون

یک میلیارد

و....

بی پولی حالتی نسبی است که در شرایط و زمان های مختلف متفاوت است. بنابراین شاید درحالی که شما خود را بی پول می دانید خیلی ها باشند که حسرت ثروت شما را می خورند.

به همین سادگی.
طبقه بندی: ثروتمند شو، 
[ 1396/02/26 ] [ 01:27 ب.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]
درباره وبلاگ

---------------------------------------------

---------------------------------------------
شما که این صفحه را باز کرده اید نشانگر این هست که یا از اهالی این روستا هستید و یا دوست دارید از این روستا بیشتر بدانید.برای شناساندن روستای حمل اباد به علاقمندان, ما را یاری فرمایید.

---------------------------------------------
وبلاگی که در پیش روی شماست در تلاش است روستای حمل اباد که از توابع شهرستان اردبیل بخش مرکزی,دهستان سردابه می باشد ,را معرفی کند.لذا از تمامی بازدیدکنندگان و صاحب نظران محترم خواهشمند است با نظرات سازنده,نویسندگان و مدیر وبلاگ را در هر چه بهتر شدن و ارائه مطالب مناسب یاری فرمایند.البته باید خاطر نشان کرد که مطالب وبلاگ فقط محض معرفی روستا نخواهد بود ,مدیر و نویسندگان وبلاگ تلاش خواهند کرد مطالب به روز و عامه پسند را در وبلاگ قرار دهند.
------------------------------------------------
آمار سایت
انلاین : نفر
بازدید امروز : نفر
آخرین بروز رسانی :

مجله نایت پلاس

ابزار تلگرام
<->در این وبلاگ
در كل اینترنت